Loading...

Gerede Jelatin

Gerede Jelatin, gıda sektörüne hizmet edebilecek, yenilikçi ve post-modern kurgusu ile yüksek değerli yenilebilir jelatin üretmekte, yeni ürünler geliştirerek dünya pazarındaki global oyuncular için güvenilir bir ortak olmayı hedeflemektedir. Ayrıca kollajen hidrolizat ve farklı türev uygulamaları ilerleyen dönemde hedeflemektedir.

Kalite politikamızın temeli olarak gıda güvenliğini dikkate alıyor ve hammaddelerde izlenebilirlik uyguluyor, çevreye duyarlı bir üretim gerçekleştiriyoruz. Gıda, ilaç, et ve kozmetik sektörlerinde çalışan müşterilerimize güvenilir bir ortak olarak hizmet vermekteyiz.
Gerede Jelatin

Hakkımızda

Gerede Jelatin, birçok farklı tabakhaneden kendi üretimleri ile kendi hammadde tedarik mevcudiyeti ile 2020 yılında kurulmuş bir firmadır. aynı zamanda kuruluşta uzun yıllar yenilebilir gıda jelatini ile çalışan şekerleme endüstrisi çalışanlarının çok geniş tecrübesi ile birleştirilmiştir. Bu yaklaşımda amaç, jelatin yapmak için uzun zincirli bilgi birikimini ve teknolojileri birleştirmektir. Gıda ve ilaç tedarik endüstrileri için yalnızca "saf jelatin" yapan ilk ve benzersiz şey. Şirket, yerel müşterileri ile birlikte ihracat odaklı olmayı ve tüm dünyada bilinen markalardan biri olarak gıda sektörü müşterileri için güvenilir bir ortak olmayı hedeflemektedir.

Gerede Jelatin, Türkiye'de yenilebilir sığır jelatini üretmektedir. Firmamız şekerleme, ilaç sanayi, spor, sağlık ve beslenme, et sanayi, fırıncılık ve süt ürünleri gibi B2B ürün tedariğine dayalı her türlü farklı sektöre çok iyi kalitede tedarik ve hizmet vermektedir. Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük yenilebilir sığır derisi jelatin üretim tesisi, tam kapasite ile üretime başlamıştır. Profesyonel ve deneyimli teknik ve idari kadrosu ile kalite, hijyen, çevre ve sosyal sorumluluklardan taviz vermemekteyiz. Gıda güvenliği kalite politikasının temel hedefi olup, izlenebilir hammadde tedariği ve çevre dostu üretim kullanmaktadır.

Hakkımızda

Jelatin

–Food   

 • Dairy
 • Bakery
 • Confectionary
 • Meat  

–Pharmaceutical Industry    

 • Soft capsule
 • Hard capsule
 • Vitamin Coating

–Collagen Hydrolisate Application     

 • Health
 • Nutrition
 • Sports
 • Bone health

 

Jelatin

Süt Ürünleri ve Tatlılar

Jelatin mükemmel bir su bağlayıcıdır ve emülgatör ve stabilizatör olarak kullanımı sayesinde kullanıcıların mükemmel sonuçlara ulaşmasına yardımcı olur.
bir jelin büzülmesine yoğurtlardaki sıvının ayrılması eşlik eder ve jelatin "sinerez"i önler ve kremsi veya sıkı bir kıvam sağlar.
Jelatin, kremlerin ve sosların çekici şeklini korumasını sağlar, krema ve peynirlerin yayılmasını kolaylaştırır ve ayrıca üstün erime özellikleri sağlar ve süt bazlı ürünlerinize yağ benzeri bir doku verir.
Jelatin ayrıca kremsi yağsız dondurma için harika bir ağız tadı ve oda sıcaklığına dayanıklılık sağlıyor - başka pek çok katkı maddesi olmada


 
Süt Ürünleri ve Tatlılar

Gerede Jelatin Paris'te ilk yurt dışı fuarına katıldı.

İlk yurt dışı fuarına Paris'te düzenlenen FI Europe fuar katılımı ile başlayan Gerede Jelatin'e ilgi oldukça yüksek seviyede gerçekleşti. Özellikle Avrupa'dan olmakla birlikte dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen katılımcılar direkt olarak filtrelenmiş bir şekilde Gerede Jelatin'İn üretmiş olduğu yüksek kaliteli helal jelatini için arayış içindeydiler. Bu vesile ile ciddi ticari ilişkilerin tohumlarını atmaya başlayan Gerede Jelatin genişlemeyi düşündüğü pazarlar için fuarı başarılı bir şekilde tamamlamış oldu. Katılım gösteren, standımızı ziyaret eden ve emeği geçen herkese teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dileriz.

   
Gerede Jelatin Paris'te ilk yurt dışı fuarına katıldı.

Yenilebilir Jelatin Yapmanın En İyi Yolu

HELAL sertifikası ile birlikte ürün yelpazemizde bulunan yüksek çiçekli jelatin çeşitleri;
Jelatin 200-220 Bloom Jelatin 230-250 Bloom Jelatin 250-270 Bloom Jelatin > 270 Bloom.
Aynı zamanda en büyük kurum içi hammadde işleme jelatin tesisini temsil ediyoruz.
Tesisimiz, jelatin üretimi için en son teknoloji ürünü ekipmanlarla inşa edilmiştir.
Yıllık kapasite 7500 ton/yıl yenilebilir sığır derisi jelatin.
Kolajen hidrolizat üretimimiz de yakında ortaya çıkacaktır.
Satış ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
DIN EN ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ
DIN EN ISO 22000:2018 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ
ISO 45001:2018 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ
DIN EN ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ
daha fazla sertifika ve diğer sorunlar için lütfen iletişime geçin.
Yenilebilir Jelatin Yapmanın En İyi Yolu

Vizyon & Misyonumuz

 • Firmamız dünyanın tanınan ve tercih edilen firması olarak sektörünün lider ismi olmaya devam edecektir.
 • Profesyonel ve deneyimli teknik ve idari kadrosu ile kalite, hijyen, çevre ve sosyal sorumluluklardan taviz vermemektedir.
 • Gıda güvenliği kalite politikasının temel hedefidir ve izlenebilir hammadde tedariği ve çevre dostu üretim kullanır
Vizyon & Misyonumuz

Kolajen

Fonksiyonel bir bileşen olan kolajen hidrolizat, kolajen yapının hidrolize edilmesi sonucunda oluşan gıda ve ilaç sektöründe cilt ve kemik sağlığını düzenlemek amacı ile kullanılan bir protein bileşenidir. Kolajen hidrolizatların sığır derisinden elde edilenlerine tip1 ve tip3 kolajen teknik isimleri ile anılmaktadır. Kaynakları farklı olan kolajen hidrolizatları aslında aynı aminoasit profilleri ve yapıları üzerinden kıyaslandığında sadece kaynağına göre içerdiği aminoasit miktarları farklılık göstermektedir. Bu anlamda, sığır derisinden elde edilen kolajen hidrolizatları tip1&3 olarak 15/85 oranında bir yapıda içeriği ile insan DNA'sının protein sentezi için en uygun aminoasit profilini kullanıma sunmaktadır.

Gerede Jelatin kolajen hidrolizat üretimini planları içerisinde düşünmektedir. Bizi takip etmeye devam edin.


Kolajen

Şekerlemeler ve Şekerleme Endüstrileri

Şekerlemeler ve Şekerleme Endüstrileri
Jelatin sayesinde bugün;
jelatin, ağzınızda parlak, berrak bir görünüm, elastik bir doku ve yumuşak bir erime hissi sağlar ve bu da yoğun aroma salınımına yardımcı olur. jelatinin işlevselliği, diğer tüm bileşenler arasında taklit edilemez.
Jelatin, çiğneme şekerlerinde mükemmel bir emülgatör olarak uygulanabilir, diğer yandan, nihai ürünler için iyi bir ağız hissi, iyi bir uzun lezzet hissi hedefleyen bir jelleştirici, köpürtücü ve stabilize edici ajan olarak da kullanılabilir. serbest bırakmak.
Köpüklü marshmallow'ların kamp ateşinde kavrulabilmesi ve tüketildiğinde çiğneme hissinin iyi olması için jelatin şarttır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyoruz. Jelatin sayesinde yumuşaktan serte her türlü stabil köpük elde edilebilir. Jelatin, kendi tarifinizle temiz etiketli ve alerjen içermeyen tatlılar yapmak için harika bir malzemedir.
Şekerlemeler ve Şekerleme Endüstrileri

fieurope

fieurope

Kalite Belgelerimiz

Profesyonel ve deneyimli teknik ve idari kadrosu ile kalite, hijyen, çevre ve sosyal sorumluluklarından ödün vermemektedir. Gıda güvenliği kalite politikasının temel amacı olup, izlenebilir hammadde temini ve çevre dostu üretim kullanmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Pastacılık ve Fırıncılık Uygulamaları

Çok işlevli çözümlerle, hızlı tüketim malları ve yemek hizmetleri endüstrilerindeki en çeşitli yiyecekler için mükemmel bir hidrokolloid malzemeye dayanmaktadır. 
Pastanelerde jelatin, kremamsı ve yumuşaktan dilimlenebilire kadar güzel dokulara ve sıkılığa sahip lezzetli çırpılmış dolgular oluşturmaya yardımcı olur ve pastanızı veya pastanızı gözler için bir şölen haline getirir.
Jelatin ayrıca yağı azaltılmış dolgularda harika bir kremsi ağız hissine yardımcı olur ve jelatin hem ürünün raf ömrünü uzatabilir hem de donma-çözülme stabilitesini artırabilir. Ayrıca gofret ve bisküvilerin gevrekliğini artırmaya yardımcı olur.
Pastacılık ve Fırıncılık Uygulamaları

HR Policy & İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İlgili yasalar, mevzuatlar ve benimsediğimiz amaç, misyon, vizyon ve değerlerimiz ışığında;
 • Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir iş ortamı sağlamak
 • Hiçbir ayrım gözetmeksizin çalışanlarımızın gelişmelerine, ilerlemelerine ve yetkin potansiyellerine ulaşmalarına gerekli ortam sağlamak
 • Motivasyonu yüksek, hedef odaklı, takım ruhuna sahip yeni iş arkadaşlarını ailemize katabilmek
 • Şeffaf,eşit, katılımcı bir yönetim anlayışıyla düşüncelerini özgürce ifade edebilen, her çalışanımızın fikrine saygılı eleştirel yaklaşıma sahip ortam sağlamak,
 • Çalışanlarımızın kuruma bağlılıklarını ve performansını teşvik etmek ve ödüllendirmek

Tüm çalışanlar ve departmanlar için “sürekli yenileşim” prensibinin benimsenmesi

Başvurularınız için iş fırsatlarımızı kariyer.net ve linkedin web siteleri üzerinden takip edebilirsiniz.

HR Policy & İnsan Kaynakları

Et Ürünlerinde

Birçok et ürünü ve sosis jelatin ile dilimlenebilir olarak üretilebilmektedir. Jelatinin yapışkan özellikleri mevcuttur. Kolajen proteinleri ayrıca korunmuş sosislerin jöle ve yağ içeriğini azaltmak, sosis çeşitlerini iyileştirmek, haşlanmış şarküteri etlerinin dokusunu optimize etmek, protein içeriğini zenginleştirmek veya çiğ sosis etinin olgunlaşma sürecini kısaltmak gibi kalite parametrelerini optimize etmek için de uygulanabilir.
Et Ürünlerinde

Dünya Gıda Fuarımıza Katılım Üst Düzeydeydi...

Hyve Fuar tarafından İstanbul Tüyap'ta düzenlenen Dünya Gıda Fuarı'nda Gerede Jelatin'e ilgi oldukça üst düzeydeydi. Gerede Jelatin, Türkiye'de kurulan en son jelatin tesisi olsa da, bu fuar sayesinde yüksek kaliteli Helal jelatinini tam kapasite ile piyasaya sunmaya başlamıştır. Gerede Jelatin, köklü bir kuruluş olarak kendi tesisinde jelatin üretmektedir ve kalite faktörlerinden biri olan Avrupa menşeili seçilmiş son teknoloji makinelerle ve tesisine taze hammadde tedarik etmesiyle birlikte yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
Dünya Gıda Fuarımıza Katılım Üst Düzeydeydi...

Kişisel Verilerin Korunması

Gerede Jelatin A.Ş, Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni,

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10’uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Gerede Jelatin A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.

 1. Veri Sorumlusu

Çalışan, Çalışan Adayı, Mal Sahibi, Stajyer, Tedarikçi Çalışanı, Tedarikçi Yetkilisi, Ürün veya Hizmet Alan Kişi ve Ziyaretçilere ait verbis sistemine bildirilmiş kategorilerde kişisel verilerin özel hayatın gizliliğine ilişkin hususlar da göz önünde bulundurularak işlemektedir. Kanun uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Gerede Jelatin A.Ş  tarafından hangi kapsamda işlenebileceği işbu aydınlatma metni (“Aydınlatma Metni”) ile açıklanmıştır.

 1. Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi Nedir?

Kişisel verilir, sağlık bilgileri de dahil olmak üzere özel nitelikli kişisel verileri de içeren tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla, ilgili kişinin kendisinden, konum tespit edebilen sistemlerden ve tedarikçi çalışanlarının çalıştığı firmanın yetkilisinden temin edilmektedir. Kişisel veriler, Kanun tarafından öngörülen temel ilkelere uygun olarak, Kanun’un 5’inci ve 6’ıncı maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları kapsamında işbu Aydınlatma Metninde belirtilen gerçek ve tüzel kişiler ile aşağıda yer alan amaçlarla yurt içinde ve yurt dışında işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

 1. Kanun Uyarınca Veri Sorumlusunun Kişisel Verileri Açık Rıza Olmaksızın İşleyebileceği Haller Nelerdir?

Kanun’un 5’inci maddesi uyarınca, aşağıdaki hallerde Gerede Jelatin A.Ş açık rıza aranmaksızın kanuna uygun olarak almış olduğu kişisel verileri işleyebilir:

 • Kanunlarda açıkça öngörüldüğü hallerde,
 • Fiili imkânsızlık nedeniyle Kişisel Veri Sahibinin rızasını açıklayamayacak durumda olması veya rızaya hukuki geçerlilik tanınmayan hallerde Kişisel Veri Sahibinin ya da bir başkasının hayatı veya beden bütünlüğünün korunması için kişisel verinin işlenmesinin zorunlu olması,
 • Gerede Jelatin A.Ş ile Kişisel Veri Sahibi arasında akdedilen bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması,
 • Gerede Jelatin A.Ş nin bir hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması,
 • Kişisel verilerin, Kişisel Veri Sahibi tarafından alenileştirilmiş olması,
 • Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması,
 • Temel hak ve özgürlüklere zarar vermemek kaydıyla, Gerede Jelatin A.Ş ’nin meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması.

Ayrıca, Kanun’un 6’inci maddesi uyarınca, aşağıdaki hallerde Gerede Jelatin A.Ş açık rıza aranmaksızın kanuna uygun olarak almış olduğu özel nitelikli kişisel verileri işleyebilir:

 • Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.
 • Kişisel veri sahibinin sağlığı ve cinsel hayatı dışındaki özel nitelikli kişisel veriler, kanunlarda öngörülmüş olması,
 • Kişisel veri sahibinin sağlığına ve cinsel hayatına ilişkin özel nitelikli kişisel verileri ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbi teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından olması.
 1. Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları Nedir?

Kişisel veriler;

 • Çalışan Adaylarının ve Staj Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Çalışanlar İçin İş Akdi ve Mevzuattan Kaynaklı Yükümlülüklerin Yerine Getirilmesi
 • Çalışanlar İçin Yan Haklar ve Menfaatleri Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Eğitim Faaliyetlerinin Yürütülmesi
 • Erişim Yetkilerinin Yürütülmesi
 • Faaliyetlerin Mevzuata Uygun Yürütülmesi
 • Finans ve Muhasebe İşlerinin Yürütülmesi
 • Fiziksel Mekân Güvenliğinin Temini
 • Görevlendirme Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Hukuk İşlerinin Takibi ve Yürütülmesi
 • İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi
 • İnsan Kaynakları Süreçlerinin Planlanması
 • İş Faaliyetlerinin Yürütülmesi / Denetimi
 • İş Sağlığı / Güvenliği Faaliyetlerinin Yürütülmesi
 • Hizmet Satın Alım Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Hizmet Satış Sonrası Destek Hizmetlerinin Yürütülmesi
 • Hizmet Satış Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Performans Değerlendirme Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Sözleşme Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Ücret Politikasının Yürütülmesi
 • Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi
 • Ziyaretçi Kayıtlarının Oluşturulması ve Takibi

amacıyla Gerede Jelatin A.Ş ve V. maddede belirtilen diğer gerçek ve/veya tüzel kişiler tarafından işlenebilmektedir.

 1. Kişisel Veriler Kimlere Hangi Amaçla Aktarılmaktadır?

Toplanan kişisel veriler, Kanun tarafından öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8’inci ve 9’uncu maddelerinde belirtilen kişisel veri aktarımı şartları ve aşağıda yer alan amaçlarla, kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına, Gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişilerine, Gerede Jelatin A.Ş ile iş akdi kuracak şirketlere/kuruluşlara ve bunların iş ortaklarına, tedarikçilerine, servis sağlayıcılarına aktarılabilmektedir.

 • Hukuk İşlerinin Takibi ve Yürütülmesi
 • Sahada çalışacak personel için izinlerin alınması ve Görevlendirme Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Abonelik Başlatma ve Faturaların Ödenmesinin Bildirilmesi
 • Fiziksel Mekân Güvenliğinin Temini,
 • Yetkili Kişi, Kurum ve Kuruluşlara Bilgi Verilmesi
 • Telefon Hattı Temini
 • İş Ortaklarının Yazılımlarına Erişim Yetkilerinin Temin Edilmesi
 • İhale Giriş Taleplerinin Karşılanması
 • Kanuni Yükümlülüğün Yerine Getirilmesi
 • SGK Bildirimlerinin Gerçekleştirilmesi
 • Kart Basımının Gerçekleştirilmesi
 • Kurumsal Kullanıcı Hesaplarının Açılması
 • Personel Maaş Ödemelerinin Yapılması
 • Sözleşme Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Stajyer devam kaydının tutulması
 • Tanı sonrası E-Reçete oluşturulması

Gerede Jelatin A.Ş tarafından; KVK Kurulu tarafından yeterli korumaya sahip olduğu ilan edilen yabancı ülkelere (“Yeterli Korumaya Sahip Yabancı Ülke”) veya yeterli korumanın bulunmaması durumunda, Türkiye’deki ve ilgili yabancı ülkedeki veri sorumlularının yeterli bir korumayı yazılı olarak taahhüt ettiği ve KVK Kurulu’nun izninin bulunduğu yabancı ülkelere (“Yeterli Korumayı Taahhüt Eden Veri Sorumlusunun Bulunduğu Yabancı Ülke”) kişisel veriler aktarılabilmektedir.

 1. Kişisel Veri Sahibinin Hakları Nelerdir?

Kanun’un 11. maddesi çerçevesinde Kişisel Veri Sahibi her zaman veri sorumlusuna başvurarak kendisi ile ilgili;

 • Kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 • Kişisel verilerinin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
 • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • Amaç, süre ve meşruiyet prensipleri dâhilinde değerlendirilmek üzere kişisel verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silinmesini veya yok edilmesini isteme, Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanuna ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerinin silinmesini, yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isteme
 • Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
 • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme

haklarına sahiptir.

 1. Kişisel Veri Sahibi Haklarını Nasıl Kullanır?

Kanun’un 11’inci maddesi uyarınca Kişisel Veri Sahibinin sahip olduğu yukarıda bahsi geçen haklarını kullanması için başvuru formunu eksiksiz doldurarak formda belirtilen kanallar aracılığı ile Gerede Jelatin A.Ş ‘ye iletmesi gerekmektedir.

Gerede Jelatin A.Ş talebin niteliğine göre talebi en kısa sürede ve en geç otuz (30) gün içerisinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Gerede Jelatin A.Ş’nin Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen tarifedeki ücreti alma hakkı saklıdır.

 1. Kişisel Verileri Ne Süreyle İşlenecektir?

Kanun’a uygun olarak, işbu Aydınlatma Metninde belirtilen amaçlarla işlenmiş olan kişisel veriler, Kanun’un 7’inci maddesine göre işlenmesini gerektiren amaç ortadan kalktığında ve/veya mevzuat uyarınca Gerede Jelatin A.Ş olarak verilerin işlenmesi için zorunlu kılınan zamanaşımı süreleri dolduğunda Gerede Jelatin A.Ş tarafından silinecek, yok edilecek veya anonimleştirerek kullanılmaya devam edilecektir.

 

Kişisel Verilerin Korunması

Gerede Jelatin ilk fuarına çıkıyor!

Gerede Jelatin hali hazırda 2 aydır aşkındır başlayan üretimi ile beraber ilk fuarına çıkıyor, yurt dışından bir çok gelmesi beklenen potansiyel müşterileri ile görüşmeler ayarlandı. Sizleri de ağırlamak ve taleplerinize cevap vermek isteyen Gerede Jelatin, bundan sonraki dönemde yurt dışı fuarlarına da katılım göstermeyi planlamaktadır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen organizasyonu ve deneyimleri ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Gerede Jelatin ilk fuarına çıkıyor!

Gerede Jelatin ilk müşterileri ürünlerini şimdiden yapmaya başladılar.

Gerede Jelatin, yerel ve ihracat pazar oyuncularından çok yüksek talep görüyor. Geçen yıldan bu yana, gıda maddesi sıkıntısı tüm dünyada devam ediyor. Gerede Jelatin, güvenilir bir ortak olarak birçok ciddi kullanıcının jelatini daha kolay bulmasına yardımcı olacaktır. Tesisin kapasitesi 7500 ton/yıl olup, buradaki en büyük kurutma tüneli tesislerinden biri Gerede Jelatin'dedir. Hammadde tedarikine ek olarak, sürdürülebilir jelatin mevcudiyeti, onu birçok farklı kullanıcı için gerçekten iyi bir ortak haline getirir.

Diğer bir önemli husus ise, ürün yelpazesinin ağırlıklı olarak yüksek bloom içermesi ve şirketin kalite yönetim sistemi gereksinimleri ve uygulamalarıyla gerçekten ilgilenmesidir. Gerede Jelatin, ihtiyaçlarınız için yenilebilir jelatin ihtiyacınız olması durumunda sizi de aramanızı rica eder.
Gerede Jelatin ilk müşterileri ürünlerini şimdiden yapmaya başladılar.

Gerede Jelatin San Tic. Olarak. İmalat çoktan başladı!

Gerede Jelatin seri üretime başlamış olup, satış ofisi pazar talepleri doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Bu, günümüzün piyasa koşullarında şaşırtıcı miktarda hızlı tedarik olarak kabul edilebilir.
Gerede Jelatin San Tic. OLARAK. İmalat çoktan başladı!
Gerede Jelatin San Tic. Olarak. İmalat çoktan başladı!

Copyright

Copyright © 2024 - Gerede Jelatin A.Ş

Design By Eliz Yazılım
Copyright

İletişim

Bizlere yazılı ve sözlü sorularınızı telefon numaralarımız ve mail adreslerimiz yoluyla iletebilirsiniz.
İletişim

Destek

Aşağıdaki formu doldurarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin! Ürün destek uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
Destek

İlaç Endüstrileri

Jelatin, sert kapsüller ve yumuşak kapsüller üretmek için kullanılır ve tabletler, vitaminler ve ilaç veya gıda takviyesi kaplamalarında bağlanmada kilit rol oynar.
Jelatinin farmasötik endüstrisinde termo-tersinir jelleşme özellikleri ve yapışkan davranışı yoluyla kullanımına yönelik birçok ciddi uygulama da vardır. jelatini çok yönlü yapar.
Başlıca uygulama alanları;
 • Sert Kapsül
 • Yumuşak Kapsül
 • Vitamin Kaplama
İlaç Endüstrileri

Sağlık ve Beslenme

Sağlık ve Beslenme

Kollajen peptit çözeltisi, sağlığınızı mükemmel bir bileşen olarak geliştirmede aktiftir. Bu yüksek kaliteli protein kaynağı beslenme uygulamaları, spor, gıda takviyeleri ve kemik ve doku yenilemeleri gibi iyileştirici gıdalardır.
Sağlık ve Beslenme

Çerez Politikası

Gerede Jelatin A.Ş  tarafından gizliliğinize saygı duyulmakta ve veri güvenliğinize önem verilmektedir. Bu kapsamda sizleri “Çerez” (Cookie) hakkında bilgilendirmek ve aydınlatmak amacıyla bu metin hazırlanmıştır.

Bilgilendirme

Birçok web sitesi, teknik, işlevsel, deneyim kalitesini arttırmak ve benzeri birçok sebepten “Çerez” (Cookie) kullanmaktadır. Aşağıda “çerez” (Cookie) kullanımımız, kullanıcıların bu çerezleri çeşitli mecralarda nasıl yönetebileceği açıklanmaktadır.

Bu dokümanda açıklanan bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde sitemizden erişilebilen Aydınlatma ve Açık Rıza metni ile bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

Çerez (Cookie) Nedir?

Çerez (Cookie), herhangi bir İnternet sitesi tarafından bilgisayara bırakılan bir tür tanımlama dosyasıdır. Çerez dosyalarında oturum bilgileri ve benzeri veriler saklanır. Çerez kullanan bir site ziyaret edildiğinde bu site, erişimin yapıldığı tarayıcıya sabit diske bir ya da daha fazla çerez bırakma konusunda talep gönderebilir.

Çerezler, siteyi ziyaret eden kişilere ait isim, yaş, adres, cinsiyet gibi kişisel verileri barındırmazlar.

Çerezler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen www.aboutcookies.org ve www.allaboutcookies.org sitelerini ziyaret ediniz.

Çerez (Cookie) Tipleri Nelerdir?

Çerez’ler, kullanım amacı, süreleri ve oluşturanlar açısından çeşitli tiplere ayrılırlar.

Çerez’i oluşturan ve yerleştiren tarafın kim olduğuna bağlı olarak web sitesi çerezleri ve üçüncü taraf çerezleri kullanılmaktadır. Üçüncü taraf çerezleri, web sitesinin iş ortaklarına, hizmet sağlayıcılarına ve iş birlikteliklerine bağlı olarak farklı şirketler tarafından yönetilebilmektedir.

Çerezin kullanımda kaldığı süreye bağlı olarak session (oturum) çerezleri ve kalıcı çerezler kullanılabilmektedir. Oturum çerezleri, ziyaretçinin web sitesini ziyaret etmeyi bıraktığı an silinmektedir. Kalıcı çerezler ise çerezin kullanım amacına bağlı olarak belirlenmiş sürelerde ziyaret bitmiş olsa bile kullanıcının ziyaretçinin cihazında kalmaktadır.

Çerezlerin kullanım amacına bağlı olarak web sitesinde reklam ve hedefleme çerezleri, deneyim kişiselleştirme çerezleri, doğrulama çerezleri, analiz/analitik çerezler ve teknik çerezler kullanılabilmektedir.

Çerezler Neden Kullanılır?

Web sitesinde çerezler, aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir.

Ziyaret ve deneyim kişiselleştirme, hedefleme, doğru ve amaca dönük reklam ve tanıtım faaliyetleri

Web sitesi ve bileşenlerinin işlevlerinin doğru, kolay ve daha verimli çalışması

Web sitesini, kaynak kullanımı, erişen bilgisi, ziyaretçi sayısı ve platformlarının tespiti gibi bilgileri analiz ederek performansı arttırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek

Web sitesinin çalışması için gerekli olan işlevleri yerine getirmek

Çerez Kullanımına Dair Kişisel Tercih Yönetimini Nasıl Yapabilirsiniz?

Web sitemizin çalışması için gerekli olan bazı konularda çerez kullanımını tercihe bağlı olarak devre dışı bırakmak, web sitesinin doğru çalışmasına engel olabilmektedir. Bu tip çerezler ile ilgili terchilerinizi değiştirdiğinizde web sitemizden edineceğiniz bilgi ve ziyaret deneyiminizin aksamaya uğramayacağını garanti edemeyiz.

 

Çerez Politikası

Helal Jelatin Üretimi

We produce gelatine from traceable HALAL leather supply
Helal Jelatin Üretimi

Yerli Üretim & Sermaye

Yerli sermayeli yatırımcılarımız hammaddemizi yerel tabakhanelerden alıyoruz ve Türkiye'de jelatin üretiyoruz.
Yerli Üretim & Sermaye

Kalite Odaklı Üretim

Kalite, hijyen, çevre ve sosyal sorumluluklardan taviz vermemektedir.
Kalite Odaklı Üretim

60 Ülkeye İhracat

Dört farklı kıtaya ihracat yapmayı planlamıştır.
60 Ülkeye İhracat

Copyright

Copyright © 2024 - Gerede Jelatin A.Ş
Design By Eliz Yazılım
Copyright

Politikalarımız

Politikalarımız

Jelatin Nedir

Jelatin, hayvan kollajeninden, genellikle ineklerden elde edilen değerli bir saf proteindir. Domuzlar gibi başka kaynaklar da var. Kapsüller, yiyecekler, kozmetikler, merhemler yapmak için yaygın olarak kullanılır.
Kolajen, kıkırdak, kemik ve cilde sahip olmaya yardımcı olan benzersiz malzemelerden biridir. Jelatin almak, herhangi bir canlı vücut organizmasında kolajen üretimini artırmalıdır.
Jelatini kolajen tip I (doğal), kolajen tip II (doğal) veya kolajen peptitleri ile karıştırmayın.EN İYİ JELATİN ÜRETİMİ İÇİN KONTROLÜ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR HAMMADDE

Gerede Jelatin’de üretilen jelatin, ağırlığı Türkiye’de yetiştirilen sığır derilerinden olmak üzere tüm veteriner kontrolleri yapılarak elde edilmektedir. Günümüzde yaygın olarak farkındalığı artan doğal kollajen proteinin etkin bir şekilde elde edilebildiği önemli kaynaklardan bir tanesi sığır derisinin cilt tabakasıdır. Derilerimiz kendi bünyemizde yapılan ön işlemlerden sonra “splitting & fleshing” operasyonları ile cilt tabakası ayrılarak, sektör jargonunda “Yarma” diye isimlendirilen ham madde haline dönüşerek tesisimize çok kısa mesafeden hızlı bir şekilde herhangi bir oksidasyon, bozulma, toz, güneş vb etkilere maruz kalmadan ulaştırılmış olur. Bu durum üretim tesisimizin üst kalitede jelatin üretmesi için yegane önemli unsurlardan bir tanesidir. 
ÜRETİM
 • Ön hazırlık
  • Proses edilme başlamadan önce bütün hammadeler küçültülerek bol miktarda su ile yıkanır ve bunan sonra asıl ham madde hazırlama aşamasına gelinmiş olunur.
  • Tesisimizde alkali hazırlık ve prosesi olarak bilinen yöntem ile Tip B jelatin üretilmektedir.
  • Ön hazırlık aşamasında kireç ile alkali ortam içerisinde oldukça uzun bir süre zaman geçirerek ciltte bulunan doğal kollajen yapısının yumuşayarak dönüştürülmesi sağlanır. Hazırlanan bu yapı ılık sayılabilecek sıcaklıklarda su ile ekstrakte edilebilecek hale getirilmiş olur. 
 • Ekstraksiyon
  • Ön hazırlık evresini geçen ham maddeler belirli kontrollerin ardından ılık su ile extraktör adı verilen çoklu sistemler içerisinde izlenebilir olarak ekstraksiyon tabi tutulur.
  • ilk çıkan jelatin ekstraksiyon sulüsyonu göreceli olarak düşük sıcaklıklarda olması ile beraber daha açık renkli olur ve il solüsyon genelde yaklaşık %6-7 oranında kuru maddeye sahip olur. Kalan ham madde göreclei olarak bir miktar daha fazla ısı uygulanarak bütün jelatini alınana kadar devam eder. Bu durum bazı farklı tip ekstraksiyon proseslerinde sürekli olarak devam eden hammadde ve su ilavesi ile süregelir bu gibi durumlarda istenilen jelatin özellikleri bu aşamalarda uygulanacak sıcaklık ve Ph değerleri ile ayarlanır. 
 • Saflaştırma ve filtrasyon aşamaları
  • Ekstraksiyon sonrası solusyon içerisinde kalan askıda katı madde ve yağ gibi safsızlıklar santrifujlama ve/veya filtrasyon prosesleri ile uzaklaştırılır. Bu noktada içerisi kieselguhr ile kaplanmış filtreler ile çok ince partüküller alınır ardından sıvı safsızlıklar için selülöz sinter filtreler ve devamında ion-exchange filtrasyon ve membrane filtrasyon yöntemleri ile tuzların uzaklaştırılması sağlanır.
 • Konsatrasyon
  • Bu noktadan sonra jelatin solüsyonu artık depolanabilir uzun bir raf ömrü ile saklanabilmesi için suyundan uzaklaştırılma ve sterilizasyon süreçlerine devam eder. Bunu yapabilmek için enerji maliyetlerini de dikkate alan çok kademeli evaporasyon sistemlerini, parlatma selüloz filtrasyon sistemlerini ve sterilizasyon modüllerini geçerek soğutma aşamasına ilerler. 
 • Kurutma
  • Belirli bir konsatrasyona ulaşarak steril hale gelen jelatin bu noktada sonra soğtularak yüzeyi arttırılacak şekilde “noodle” makarna şekline getirilerek kurutma sistemine giriş yapar. Bu aşamada çok özel bir tasarıma sahip kurutucu içerisinde prosesn başından beri devam eden sıcaklık etkisi aynı şekilde kontrollü olarak uygulanmaya devam ederek %10-12 nem içeriğinin altına düşürülerek kuruyan noodle parçaları ilk kırılma işlemini geçerek standart bir çapta paketlenerek saklama alanınan gider. Ardından izlenebilir olarak üretime giren her batch kimyasal, fiziklse ve bakteriyolojik labaratuvar testlerinin ardından karıştırma ve paketleme alanına geçmeye onay alır.
  • Kuruma esnasında kullanılan hava özel bir nem alma ve sterilizasyon cihazı tarafından özel şartlandırılarak kurutma havası amacı ile uygun sıcaklıkarda kullanılmak suretiyle kurutma işlemi tamamlanmaktadır.
 • Kırma , Eleme ve Karıştırma işlemleri
  • Son aşamasına gelinen kurutulmuş ve belirli kalınlıkta olan jelatin müşterilerin özel ihtiyaçları doğrultusunda özel karışım yapabilen silolu sistemlerde istenilen bloom ve mash size denilen partikül çaplarına getirilerek paketlenir, nihai labaratuvar kontrolleri yapılır ve sonrasında müşteriye sevk işlemleri başlar.
 ÜST SEVİYEDE KALİTE ve KONTROL
Jelatin tesislerinde kalite ve güvenlik çok önemlidir. Her zaman en yüksek standartlarını hedeflemiş olan Gerede Jelatin tesislerinde bu durum dikktle control altında tutulmaktadır. . Kalite Yönetim Sistemlerimiz ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalıdır. yüksek gıda güvenliği standardı BRC ve FSSC 22000'i karşılamaktadır.
Dünya üzerinde yer alan ve teknik yönden mümkün olan tüm son teknolojik ekipmanlarından oluşan üretim prosesimizde , en yüksek üretim güvenliğini ve verimliliği kesin sonuç kılmakdaır. Üretimi her aşamada izleme, tüm süreç boyunca her bir ürünün kalitesini garanti ederek belgelemiş olmaktadır. Uluslararası standart yönergelere göre, tüm ara ürünlerimiz ve bitmiş ürünlerimiz devam eden süreç içi kontrollerin yanı sıra fizikokimyasal ve mikrobiyolojik testleri içermektedir.
Jelatin Nedir

Şikayet

Şikayet

Öneri

Öneri

Özel Ürün Talebi

Özel Ürün Talebi

Jelatin Temini

Jelatin Temini

Tedarikçi Başvurusu

Tedarikçi Başvurusu

Lojistik

Lojistik

Paketleme

Paketleme

Saha Ziyareti Talebi

Saha Ziyareti Talebi

Purely Gelatine

Purely Gelatine